Maandag

09:00-10:00uur De ochtend door met Jesper Steenbergen
10:00-11:00uur De ochtend door met Jesper Steenbergen
11:00-12:00uur De ochtend door met Jesper Steenbergen
12:00-13:00uur Rieko Klompstra
13:00-14:00uur Rieko Klompstra
14:00-15:00uur DJ Erdie goes classics
15:00-16:00uur DJ Erdie goes classics
16:00-17:00uur De KlaasVaak show, Klaas kan alles.
17:00-18:00uur De KlaasVaak show, Klaas kan alles.
18:00-19:00uur De Bevers met Henk en Bert Schuurman
19:00-20:00uur De Bevers met Henk en Bert Schuurman
20:00-21:00uur Bernd Sloots
21:00-22:00uur Bernd Sloots
22:00-23:00uur Bernd Sloots

Dinsdag

09:00-10:00uur De ochtend door met Jesper Steenbergen
10:00-11:00uur De ochtend door met Jesper Steenbergen
11:00-12:00uur De ochtend door met Jesper Steenbergen
12:00-13:00uur Rieko Klompstra
13:00-14:00uur Rieko Klompstra
14:00-15:00uur Rik Schuurman & Bas Dijkema DS Show
15:00-16:00uur Rik Schuurman & Bas Dijkema DS Show
16:00-17:00uur Rock op Brink met Ronald
17:00-18:00uur Rock op Brink met Ronald
18:00-19:00uur De Bevers met Henk en Bert Schuurman
19:00-20:00uur De Bevers met Henk en Bert Schuurman
20:00-21:00uur Bernd Sloots
21:00-22:00uur Bernd Sloots
22:00-23:00uur Bernd Sloots

Woensdag

09:00-10:00uur De ochtend door met Jesper Steenbergen
10:00-11:00uur De ochtend door met Jesper Steenbergen
11:00-12:00uur De ochtend door met Jesper Steenbergen
12:00-13:00uur Rieko Klompstra
13:00-14:00uur Rieko Klompstra
14:00-15:00uur Rik Schuurman & Bas Dijkema DS Show
15:00-16:00uur Rik Schuurman & Bas Dijkema DS Show
16:00-17:00uur Luke en Ramon gooien het hele programma om
17:00-18:00uur Luke en Ramon gooien het hele programma om
18:00-19:00uur De Bevers met Henk en Bert Schuurman
19:00-20:00uur De Bevers met Henk en Bert Schuurman
20:00-21:00uur Bernd Sloots
21:00-22:00uur Bernd Sloots
22:00-23:00uur Bernd Sloots

Donderdag

09:00-10:00uur De ochtend door met Jesper Steenbergen
10:00-11:00uur De ochtend door met Jesper Steenbergen
11:00-12:00uur De ochtend door met Jesper Steenbergen
12:00-13:00uur Rik Schuurman & Bas Dijkema DS Show
13:00-14:00uur Rik Schuurman & Bas Dijkema DS Show
14:00-15:00uur Marinus & Rene nemen jullie mee.
15:00-16:00uur Marinus & Rene nemen jullie mee.
16:00-17:00uur De Otters(Hoksons)
17:00-18:00uur De Otters(Hoksons)
18:00-19:00uur Rock op Brink met Ronald
19:00-20:00uur Rock op Brink met Ronald
20:00-21:00uur Bernd Sloots
21:00-22:00uur Bernd Sloots
22:00-23:00uur Bernd Sloots

Vrijdag

09:00-10:00uur De ochtend door met Jesper Steenbergen
10:00-11:00uur De ochtend door met Jesper Steenbergen
11:00-12:00uur De ochtend door met Jesper Steenbergen
12:00-13:00uur DJ Erdie goes classics
13:00-14:00uur DJ Erdie goes classics
14:00-15:00uur Ro & Lud doen het goed
15:00-16:00uur Ro & lud doen het goed
16:00-17:00uur Joop V Gogh
17:00-18:00uur Joop V Gogh
18:00-19:00uur De Bevers met Henk en Bert Schuurman
19:00-20:00uur De Bevers met Henk en Bert Schuurman
20:00-21:00uur Bernd Sloots
21:00-22:00uur Bernd Sloots
22:00-23:00uur Bernd Sloots

Zaterdag

09:00-10:00uur De ochtend door met Jesper Steenbergen
10:00-11:00uur De ochtend door met Jesper Steenbergen
11:00-12:00uur De ochtend door met Jesper Steenbergen
12:00-13:00uur Rik Schuurman & Bas Dijkema DS Show
13:00-14:00uur Rik Schuurman & Bas Dijkema DS Show
14:00-15:00uur Jut en Jul( De buurvrouwen )
15:00-16:00uur Jut en Jul ( De buurvrouwen )
16:00-17:00uur DJ Erdie goes classics
17:00-18:00uur DJ Erdie goes classics
18:00-19:00uur De Bevers met Henk en Bert Schuurman
19:00-20:00uur De Bevers met Henk en Bert Schuurman
20:00-21:00uur Bernd Sloots
21:00-22:00uur Bernd Sloots
22:00-23:00uur Bernd Sloots